گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد امروز شنبه 28آذر94 با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر دیدار کردند.

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد با ورزشکاران بخش کلارآباد در سالن آمفی تئاتر شهرداری کلارآباد نشست و دیدار داشتند.

حضور شمس اله شریعت نژاد در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد حضورپیدا کردند.
شمس اله شریعت نژاد بیان کرد: نباید شرایط برای افراد مهیا شود تا مورد تهمت قرار بگیرند و شماها مشکلات را به من منعکس کردید و بنده هم به دستگاهای بالا گزارش دادم و در خیلی ازموارد کارها انجام شد و باید همگی دست به دست هم بدهیم تامشکلات حل شود و موانع مرتفع گردد.
درا بتدای این جلسه نیز تعدادی از شوراها به نمایندگی ازشوراهای روستاها گزارش و مشکلات رامطرح کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از کلاس ژیمناستیک


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از کلاس ژیمناستیک به مربیگری خانم مقدم بازدید کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از کلاس کیوشین کاراته


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد از کلاس کیوشین کاراته آقای یوسفی بازدید کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از دهیاری روستای دانیال شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آبادبه همراه مهندس پورعلی رییس شورای اسلامی شهرستان عباس آباد در دهیاری و شورای اسلامی روستای دانیال از بخش سلمانشهر حضور پیدا کردند.

شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.


شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.
شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ، صبح امروز در هنرستان فنی حرفه ای شهید دستغیب عباس آباد در بین دانش آموزان و کارکنان این هنرستان حضور یافت.
ایشان ضمن تسلیت وفات رسول مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) گفت: در چندسال اخیر در بحث آموزش عالی متأسفانه کمیت جایگزین کیفیت شده است. تعداد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تبدیل شدن این مراکز به بنگاه های اقتصادی و مدرک گرایی در جامعه باعث ضعف بنیه علمی کشور شده است.
وی در ادامه با اشاره به اوضاع بد اقتصادی کشور و کم شدن سطح در آمدهای دولت گفت : آموزش و پرورش حدود چهارهزارمیلیارد تومان به معلمان خود بدهکار است که امید می رود با رفع تحریم ها و بازگشت دارایی های بلوکه شده شاهد حل این مشکل باشیم.

گزارش تصویری حضور شمس اله شریعت نژاد در روستای لشتوی شهرستان تنکابن جهت بررسی و حل مشکلات روستا


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم درخانه ملت، کشاورز معاون فرماندار ، فتحی رییس اداره راه و شهرسازی ، افقی رییس اداره آب در روستای لشتو تنکابن حضورپیداکردند.
در این دیدار به بررسی مشکلات روستا از قبیل آب شرب ،رودخانه و راه روستایی پرداخته شد.

گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد از ستاد فرماندهی مرزبانی شهرستان عباس آباد


دیدار شمس اله شریعت نژاد به همراه جمعی ازمسئولان شهرستانی از ستاد فرماندهی مرزبانی شهرستان عباس آباد

گزارش تصویری حضور شمس اله شریعت نژاد در روستای تقی آباد شهرستان تنکابن جهت بررسی و حل مشکلات روستا


حضور شمس اله شریعت نژاد ، حسینی جو فرماندار تنکابن ، فتحی رییس اداره ، زر آبادی رییس بنیاد مسکن ، کشاورز معاونت فرمانداری تنکابن ، افقی رییس اداره آب در روستای تقی آباد شهرستان تنکابن جهت بررسی و حل مشکلات روستا

حضور شمس اله شریعت نژاد در مزار شهدا و بر سر مزار حجت الاسلام شهید ابوالقاسم رزاقی


حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد در مزار شهدا و بر سر مزار حجت الاسلام شهید ابوالقاسم رزاقی نماینده مردم و ادای احترام به این شهید والامقام به مناسبت روز مجلس

دیدار شمس اله شریعت نژاد با صنف موسسات اتومبیل کرایه تاکسیرانی شهرستان های رامسر،کتالم و ساداتشهر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد در دفتر اتحادیه صنف موسسات اتومبیل کرایه تاکسیرانی شهرستان های رامسر،کتالم و ساداتشهر برگزار شد.
شریعت نژاد در این جلسه عنوان کرد : صنف تاکسیرانی از قشرهای زحمتکش هستند و باید به آن ها احترام گذاشت و حمایتشان نمود.در ابتدای جلسه نیاستی عضو هیئت مدیره تاکسیرانی از مشکلات و معضلات این صنف صحبت کردند.در پایان هم تصمیمات خوبی گرفته شد که باید پیگیری شود.

دیدار شمس اله شریعت نژاد با مردم شریف روستای لیرسر


جلسه ای باحضور شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های رامسر،تنکابن و عباس آباد در خانه ملت،مهندس کشاورز معاون فرماندار،ریاست ادارات و مردم محل در مسجد محل روستای لیرسر برگزارشد.
دراین دیدار دهیار روستا مشکلاتی ازقبیل طرح هادی،گاز شهری،برقراری تلفن ثابت،یادمان شهدای محل،افت ولتاژ برق،لایروبی رودخانه و توزیع نفت روستا گزارش دادند.
شریعت نژاد افزود:بنده به مشکلات این روستا آگاه هستم و با پیگیریهای انجام شده در گذشته درحال گره گشایی مشکلات می باشم و مشکلات دیگر نیز در جلسه ای با حضور روسای ادارات حاضر در جلسه مورد بررسی و مشکل گشایی می شود.

شمس اله شریعت نژاد: رودخانه ها ، پل ها و راه های تخریب شده در زمان سیل را باید مدیریت کرد


جلسه ای با حضور شمس اله شریعت نژاد نماینده شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آباد درخانه ملت،مهندس کشاورز معاونت فرمانداری، عسگرپور بخشدارخرم آباد،افقی رئیس اداره آب،فتحی رئیس اداره راه در اداره آب شهرستان تنکابن برگزار شد.در این جلسه شمس اله شریعت نژاد تاکید کرد که رودخانه ها ، پل ها و راه های تخریب شده در زمان سیل را باید مدیریت کرد تا یک عده آدم های سودجو از این رودخانه ها فربه نشده و مشکلات گریبان گیر مردم نشود.مجوزها نباید خرید و فروش شود و راه دلال ها باید بسته ، کارها باید شفاف و برای منفعت عمومی باشد و برای عده ای خاص نباشد.

 

دیدار خانواده شهدا و جانبازان و شمس اله شریعت نژاد با آیت الله هاشمی رفسنجانی


آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی امروز شنبه در دیدار جمعی از مادران، خواهران و همسران شهدا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس از غرب استان مازندران، شهدا را انسان هایی وارسته و پرنده های خونین بال در فضای جمهوری اسلامی خواند و گفت: از میدان جنگ با شهیر فرشتگان به دیدار معبود در بزم اولیا و انبیا رفتند.

 


فرمانده هشت سال دفاع مقدس خطاب به مادران شهدا که یکی از آنان دو شهید تقدیم انقلاب کرده است، گفت: ساده نیست که مادری ثمره زندگی خویش را در راه اعتلای دین و وطن بدرقه کند، در حالی که می داند این سرو ایستاده، جنازه بر می گردد.
وی با تقدیر از صبر و بردباری همه مادران، همسران و خواهران شهدا در جنگ، آنان را زینب های زمانه توصیف کرد و گفت: از راه، مرام و آرمان های شهدای خود دفاع و حفاظت کنید که این مملکت مال شماست و بچه های شما جان خود را داده اند تا ایران، انقلاب و اسلام حفظ بماند.
همچنین در این دیدار خانم زیور زرودی، مادر شهیدان علی و کامبیز زرودی، خانم خدیجه رودگرنژاد، مادر شهید حجت الله شعبانی و مادر دو جانباز، خانم کلثوم داجلری، همسر جانباز قطع نخاعی شهید محمدعلی حکمت پناه و خانم عفت شعبانی، خواهر شهید و همسر جانباز، پور صدیقی، با توضیح درباره صفات اخلاقی عزیزانشان و تاریخ و نحوه شهادت آنها، گفتند: سالهاست که لحظه شماری می کردیم تا همسنگر و فرمانده فرزندان مان را ببینیم.
همچنین مادر شهیدان زرودی، آیت الله هاشمی رفسنجانی را یادگار ارزنده هشت سال جنگ و امین امام و رهبری خواند و گفت: مردم به وجود شما در ایران افتخار می کنند و در هیچ جمعی نیست که از کارها، سیاست ها و خدمات هاشمی رفسنجانی صحبت نشود.