گزارش تصویری دیدار شمس اله شریعت نژاد با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستانهای تنکابن،رامسر و عباس آباد امروز شنبه 28آذر94 با مهندسان کانون نظام مهندسی کتالم و ساداتشهر دیدار کردند.

حضور شمس اله شریعت نژاد در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد درمجلس شورای اسلامی در جلسه شورای روستاهای شهرستان عباس آباد حضورپیدا کردند.
شمس اله شریعت نژاد بیان کرد: نباید شرایط برای افراد مهیا شود تا مورد تهمت قرار بگیرند و شماها مشکلات را به من منعکس کردید و بنده هم به دستگاهای بالا گزارش دادم و در خیلی ازموارد کارها انجام شد و باید همگی دست به دست هم بدهیم تامشکلات حل شود و موانع مرتفع گردد.
درا بتدای این جلسه نیز تعدادی از شوراها به نمایندگی ازشوراهای روستاها گزارش و مشکلات رامطرح کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از دهیاری روستای دانیال شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،رامسر و عباس آبادبه همراه مهندس پورعلی رییس شورای اسلامی شهرستان عباس آباد در دهیاری و شورای اسلامی روستای دانیال از بخش سلمانشهر حضور پیدا کردند.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از دهیاری روستای یالبندان شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن،عباس آباد و رامسر درخانه ملت به همراه بخشدار بخش کلار در شورای اسلامی و دهیاری روستای یالبندان حضور پیداکردند.

شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.


شمس اله شریعت نژاد : باید نگاه به نیروی کار را تغییر دهیم و به جای مدرک گرایی به هنرگرایی بپردازیم.
شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ، صبح امروز در هنرستان فنی حرفه ای شهید دستغیب عباس آباد در بین دانش آموزان و کارکنان این هنرستان حضور یافت.
ایشان ضمن تسلیت وفات رسول مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) گفت: در چندسال اخیر در بحث آموزش عالی متأسفانه کمیت جایگزین کیفیت شده است. تعداد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تبدیل شدن این مراکز به بنگاه های اقتصادی و مدرک گرایی در جامعه باعث ضعف بنیه علمی کشور شده است.
وی در ادامه با اشاره به اوضاع بد اقتصادی کشور و کم شدن سطح در آمدهای دولت گفت : آموزش و پرورش حدود چهارهزارمیلیارد تومان به معلمان خود بدهکار است که امید می رود با رفع تحریم ها و بازگشت دارایی های بلوکه شده شاهد حل این مشکل باشیم.

گزارش تصویری بازدید شمس اله شریعت نژاد از نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد


 

بازدید شمس اله شریعت نژاد به همراه جمعی ازمسئولان شهرستانی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد

 

 

بازدید شمس اله شریعت نژاد از اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد


شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ،رامسر و عباس آباد در خانه ملت از اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد بازدید کردند.
شریعت نژاد عنوان کرد:اگر کسی در کارش عاشق نباشد موفق نیست و باید از افراد متخصص و با تجربه استفاده کند.باید شرایطی فراهم شود تا هیچ خانواده معلول نداشته باشد.وی افزود: باید به روزی برسیم که این سازمان هیچ مشکلی نداشته باشد و همه با هم برای ارتقای سطح ادراه بهزیستی تلاش کنیم.
در ابتدای این دیدار درویش رئیس اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد گزارشی از زیر مجموعه و مددجویان تحت پوشش این اداره ارائه نمودند.

شریعت نژاد خبر داد؛ 148 میلیون یورو اعتبار برای پروژه های آب و فاضلاب شهرهای رامسر، تنکابن و سه شهر دیگر استان


دکتر شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم شهرستان های رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 148 میلیون یورو اعتبار جهت انجام پروژه های آب و فاضلاب شهرهای رامسر، تنکابن و سه شهر دیگر استان خبر داد. شریعت نژاد گفت: طی جلسه ای که با حضور دکتر خزاعی معاون وزیر و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی ایران در محل وزارت اقتصاد تشکیل شد مقرر شد به منظور سامان بخشی پروژه های آب و فاضلاب این شهرها مبلغ 148 میلیون یورو از محل بانک توسعه اسلامی تأمین اعتبار شود. شریعت نژاد ابراز امیدواری کرد با اختصاص منابع لازم و برنامه ریزی درست مسئولان مشکلات آب شرب مردم منطقه کاهش یابد.